Home » Brouwerij De Koningshoeven La Trappe Isid’or
La Trappe Isid’or (7,5%) is een amberkleurige belgian ale met fruitige en karamelachtige smaken. Een bier met perfecte balans tussen eenvoud en complexiteit.
Brouwerij | |
---|---|
Land | |
Bierkenmerk | |
Bierverpakking |
La Trappe Isid’or is een eerbetoon aan het 125-jarig jubileum van Abdij O.L.V. van Koningshoeven. Dit trappistenbier is in 2009 gebrouwen en vernoemd naar broeder Isidorus, de eerste brouwer van de abdij.
Het bier werd in eerste instantie gebrouwen als jubileumbier, maar omdat het bier van La Trappe zo goed in de smaak viel heeft de brouwerij deze opgenomen in het vaste assortiment. De La Trappe Isid’or kent een verfrissend fruitige en moutige karamelsmaak, waardoor het bier een perfecte balans heeft tussen eenvoud en complexiteit. Het bier heeft een alcoholpercentage van 7,5% en is het beste te drinken op een drinktemperatuur van 10 tot 12 graden Celsius.
De naam La Trappe is afkomstig van de Franse abdij ‘Notre-Dame de la Grande Trappe’ in het Normandische Soligny-la-Trappe. Sinds 1884 wordt er op Abdij Koningshoeven trappistenbier gebrouwen.
Alle La Trappe Bieren hebben een karakter en worden gebrouwen onder het toeziend oog van de monnik. Brouwerij de Koningshoeven brouwt de bieren met passie, aandacht en veel vakmanschap, volgens geheim recept. Met La Trappe Isid’or heeft Brouwerij de Koningshoeven in ieder geval een fantastisch bier in huis.
La Trappe Isid’or is een amberkleurig bier met fruitige en karamelachtige smaken. De brouwerij heeft hiervoor gebruik gemaakt van onderstaande ingrediënten in het brouwproces:
Je kunt dit trappistenbier prima combineren met een aantal heerlijke gerechten. Het bier smaakt lekker bij:
€ 2,19
Op voorraad
Bierfamilie © 2023 | Webdesign door Compass Digital
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.