BLACK FRIDAY DEALS - HET HELE WEEKEND MINIMAAL 10% KORTING OP ALLE BIEREN & PAKKETTEN
Lefort Tripel is een frisse Tripel met fruitige smaken en een zoete afdronk. Maar pas op, met het alcoholpercentage van 8,8% is dit bier behoorlijk zwaar!
Brouwerij | |
---|---|
Biersoorten | |
Kleur | |
Bierverpakking | |
Gisting |
Lefort Tripel is een Belgische Tripel en wordt gebrouwen sinds 2016. Tijdens de World Beer Cup in 2018 is het bier zelfs bekroond tot beste tripel bier in de categorie Belgian Style Tripel. Dit prachtige bier is goudblond van kleur en bevat een alcoholpercentage van 8,8%. Hierdoor is dit bier dus absoluut niet licht te noemen! Bovenop het bier is een romige, witte schuimkraag te herkennen. Aroma’s van vanille, appels, banaan en kruidnagel blijven hierdoor goed bewaard in het glas. En tijdens de afdronk blijf je het warme mondgevoel houden. Wat ons betreft een bier met body met een rijke, volle smaak door de alcohol. Wij adviseren om dit bier te drinken op een temperatuur van ongeveer 8 graden Celsius.
Wat betreft de geschiedenis van de brouwerij gaan we terug naar het jaartal 1892. Remi vander Ghinste koopt voor zijn zoon Omer een woonhuis met bijgebouwen. Datzelfde jaar worden de eerste vaten bier geproduceerd en lokaal verspreid in de omgeving van Bellegem. In 2014 wordt de familiebrouwerij omgeturnd tot Brouwerij Omer Vander Ghinste. De 5e generatie van de familie neemt de touwtjes strak in handen. Sinds 2013 komt de het eerste brouwsel van Lefort (bruin bier) op de markt. Dit resulteerde direct tot vele onderscheidingen op meerdere prijsuitreikingen. In mei 2018 wordt de Lefort Tripel gelanceerd. Ook met dit bier is er veel succes. Inmiddels is dit bier niet meer weg te denken bij de bierliefhebbers.
Natuurlijk wordt er nieuw van het één op het andere moment een bier gelanceerd. Hier gaan maanden voorbereiding aan vooraf. De brouwmeester kiest van te voren een bepaalde bierstijl en de gewenste smaak. Vervolgens zoekt hij de juiste ingrediënten erbij. Na de hergisting wordt er vervolgens uitgebreid geproefd en uiteraard nog wat gesleuteld. Vervolgens wordt het brouwsel op grote schaal gebrouwen. In het brouwproces van Lefort Tripel zijn onderstaande ingrediënten gebruikt:
Wanneer je bier combineert met de juiste gerechten, komen de smaken nog beter naar voren. Daarom hebben wij uitgebreid onderzoek gedaan. Wij adviseren om Lefort Tripel te combineren met onderstaande gerechten:
€ 2,59
Uitverkocht
“Vanwege de nieuwe corona maatregelingen moeten wij de deuren van het kantoor sluiten. We konden nog net last minute ons adres wijzigen zodat we de lekkere biertjes toch thuis konden ontvangen. Fijne klantenservice!”
“Een mooie en duidelijke webstite met veel heerlijke speciaal biertjes. Bestelling wordt heel erg netjes en optijd geleverd. Lees ook de beschrijvingen en de foodpairing tips. Deze familie is een echte aanrader!!”
Bierfamilie © 2023 | Webdesign door Compass Digital
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.